KONST / Litografier / Färglitografi 12308039
nr 1230 8039
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Utsikt mot Slussen. Signerad, numrerad 133/360, ca 37x41 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:01:34
300 kr
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
1.000 kr
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius